Boj o nakléřovský průsmyk

Boj o nakléřovský průsmyk je závod, který se jezdí v lednu. Jak už název napovídá, jezdí se z Telnice na Nakléřov. Jezdí se zpravidla za každého počasí, ať je sníh nebo není. "Boj" se skládá ze dvou částí.

  • V co nejkratším čase vyjet z Telnice na Nalkéřov, tam sebrat ormičík a vrátit se zpět.
  • Střelby na terč - pravidla i terč jsou každým rokem jiné.

Ačkoli by se mohlo zdát, že nejrychlejší motocykl vyhraje, není tomu tak. Střelby většinou zamíchají pořadím.

Přehled jednotlivých ročníků

Vysvětivky k výsledkům:
čas jízdy - střelba (úspěšná střelba mínus vteřiny, neúspěšná plusové vteřiny k času jízdy) = celkový čas.

14. ročník - 26. 1. 2019

  • 1. Lanďák + Jawa 250/579
    08:57 + 00:40 = 09:37
  • 2. Téjéčko + Jawa 250/579
    11:17 - 00:00 = 11:17
  • 3. Čára + Jawa 250/579
    11:04 + 00:40 = 11:45
  • 4. Trupík + Jawa 250/559
    11:24 + 00:40 = 12:04
  • 5. Vlasta + ČZ 250/471
    12:51 - 00:00 = 12:51
  • 6. Kachna + Jawa 350/353
    14:15 - 00:00 = 14:15
  • 7. Vlčák + Jawa 350/639
    14:34 + 00:40 = 15:40
  • 8. Kost + Babetta 210
    26:54 + 00:40 = 27:34
  • 9. Introš + Jawa 350/360
    30:53 + 00:40 = 31:33

13. ročník - 20. 1. 2018

  • 1. Lanďák + Jawa 250/579
    08:57 + 00:40 = 09:37
  • 2. Téjéčko + Jawa 250/579
    11:17 - 00:00 = 11:17
  • 3. Čára + Jawa 250/579
    11:04 + 00:40 = 11:45
  • 4. Trupík + Jawa 250/559
    11:24 + 00:40 = 12:04
  • 5. Vlasta + ČZ 250/471
    12:51 - 00:00 = 12:51
  • 6. Kachna + Jawa 350/353
    14:15 - 00:00 = 14:15
  • 7. Vlčák + Jawa 350/639
    14:34 + 00:40 = 15:40
  • 8. Kost + Babetta 210
    26:54 + 00:40 = 27:34
  • 9. Introš + Jawa 350/360
    30:53 + 00:40 = 31:33

12. ročník - 14. 1. 2017

  • 1. Téjéčko + Jawa 250/579
    08:05 + 00:18 = 08:23
  • 2. Introš + Jawa 250/592
    10:46 - 00:12 = 10:34
  • 3. Trupík + ČZ 175/502
    10:36 + 00:12 = 10:48
  • 4. Balon + Jawa 50/23
    21:23 + 00:01 = 21:24
  • DNF Vlasta + Jawa 250/592
    12:51 - 00:00 = 12:51

11. ročník - 30. 1. 2016

  • 1. Téjéčko + Jawa 250/579
    06:53 - 00:12 = 06:41
  • 2. Wampl + Jawa 250/559
    07:06 - 00:09 = 06:57
  • 3. Trupík + Jawa 250/559
    07:09 + 00:02 = 07:11
  • 4. Kalimero + ČZ 250/471
    07:04 + 00:25 = 07:29
  • 5. Introš + Jawa 250/593
    07:20 + 00:18 = 07:38
  • 6. Kachna + Jawa 350/559
    07:17 + 00:30 = 07:47
  • 7. Bedýnka + ČZ 175
    09:35 - 00:01 = 09:34
  • 8. Zlom + Jawa 250/353
    09:16 + 00:23 = 09:39
  • 9. Kost + ČZ 150C
    10:06 - 00:12 = 09:54
  • 10. Vlasta + Babetta 210
    13:36 - 00:03 = 13:33

10. ročník - 17. 1. 2015

  • 1. Téjéčko + Jawa 250/590
    06:50 + 00:30 = 07:20
  • 2. Wampl + Jawa 250/559
    07:33 + 00:26 = 07:59
  • 3. Lanďák + Jawa 250/533
    06:51 + 00:11 = 08:41
  • 4. Kachna + Jawa 350/559
    08:01 + 00:50 = 08:51
  • 5. Čelenka + Jawa 350/634
    07:55 + 00:70 = 09:05
  • 6. Špek + Jawa 250/592
    08:25 + 00:54 = 09:19
  • 7. Introš + Jawa 250/559
    08:34 + 00:76 = 09:50
  • 8. Radek + Jawa 250/353
    08:39 + 00:74 = 09:53
  • 9. Tomáš + BMW 1200LT
    10:06 - 00:12 = 09:54
  • 10. Bedýnka + ČZ 175/477
    11:33 - 00:62 = 10:31
  • 11. Michal + Babetta 207
    12:06 + 00:82 = 13:28
  • 12. Kalimero + Babetta 207
    16:33 + 00:26 = 16:59
  • 13. Trupice + Babetta 210
    16:34 + 00:50 = 17:24
  • 14. Vlčák + Babetta 210
    16:57 + 00:38 = 17:35
  • 15. Jirka + Babetta 207
    17:00 + 00:10 = 18:42
  • 16. Pixa + Babetta 207
    18:16 + 00:86 = 19:42
  • 17. Trupík + Babetta 207
    22:51 + 00:34 = 23:25
  • 18. Roman + Babetta 210
    23:34 + 00:62 = 24:36
  • 19. Spíd + Babetta 207
    25:49 + 00:66 = 26:55
  • 20. Koudelka + Babetta 207
    27:07 + 00:70 = 27:17

9. ročník - 11. 1. 2014

  • 1. Téjéčko + Jawa 250/353
    06:21 - 01:14 =05:07
  • 2. Bedýnka + ČZ 175/477
    06:26 - 00:18 = 06:08
  • 3. Vlčák + Jawa 350/639
    05:30 + 01:14 = 06:43
  • 4. Trupík + Jawa 250/559
    06:00 + 00:54 = 06:54
  • 5. Introš + Jawa 250/559
    06:39 + 00:58 = 07:37
  • 6. Riha ml. + Jawa 250/559
    06:42 + 01:06 = 07:48
  • 7. Guláš + Jawa 350/634
    06:45 + 01:14 = 07:59
  • 8. Špek + Jawa 250/592
    07:08 + 01:06 = 08:14
  • 9. Radek + Jawa 250/353
    06:53 + 01:50 = 08:43
  • 10. Franta + Jawa 350/632
    07:32 + 01:34 = 09:06
  • 11. Trupice + Jawa 250/353
    10:39 + 01:30 = 12:09

8. ročník - 19. 1. 2013

  • 1. Téjéčko + Jawa 250/590
    07:16 - 00:10 = 07:06
  • 2. Bedýnka + ČZ 175/477
    07:57 - 00:07 = 07:55
  • 3. Wampl + Jawa 250/559
    08:18 + 00:18 = 08:36
  • 4. Špek + Jawa 250/592
    07:40 + 01:02 = 08:42
  • 5. Kachna + ČZ 175/356
    09:12 + 01:22 = 10:34
  • 6. Guláš + Jawa 350/634
    09:56 + 01:30 = 11:26
  • 7. Balon + Jawa 250/559
    12:28 + 01:06 = 13:34
  • DNF Introš + Jawa 350/5360

7. ročník - 14. 1. 2012

  • 1. Téjéčko + Jawa 250/590
    06:58 - 00:06 = 06:52
  • 2. Trupík + Jawa 250/559
    07:06 + 00:62 = 08:08
  • 3. Introš + Jawa 250/590
    07:36 + 00:66 = 08:42
  • 4. Trupice + Jawa 250/353
    07:48 + 00:78 = 09:06
  • 5. Radek + Jawa 250/353
    08:20 + 00:94 = 09:54
  • 6. Balon + Jawa 250/559
    10:55 + 00:74 = 12:09
  • 7. Špek + Jawa 50 Betka
    11:42 + 00:32 = 12:14
  • 8. Míšena + skůtr
    13:17 + 00:34 = 13:51
  • DNF Martin + BMW 1200LT

6. ročník - 15. 1. 2011

  • 1. Téjéčko + Jawa 250/590
    07:05 - 00:24 = 06:41
  • 2. Introš + Jawa 250/593
    06:55 + 01:10 = 08:05
  • 3. Lanďák + Jawa 250/11
    07:24 + 01:06 = 08:30
  • 4. Trupík + ?
    07:06 + 01:50 = 08:56
  • 5. Kost + Jawa 250/592
    08:19 + 01:26 = 09:45
  • 6. Franta + Jawa 250/559
    08:09 + 01:50 = 09:59
  • 7. Luďa + Jawa 250/559
    08:35 + 01:30 = 10:05
  • 8. Rejže-Čelenka + Jawa 250/353
    10:12 + 01:22 = 11::34
  • 9. Vlasta + ?
    11:44 + 00:58 = 12:42
  • 10. Malanczuk + PCI 40
    12:16 + 01:10 = 13:26
  • Kollár + BMW R1200RT
    DNF

5. ročník - 16. 1. 2010

  • 1. Lanďák + Jawa 250/355
    07:40 + 00:52 = 08:32
  • 2. Téjéčko + Jawa 250/353
    08:35 + 00:13 = 08:48
  • 3. Introš + Jawa 250/559
    08:28 + 00:46 = 09:14
  • 4. Luďa + Jawa 250/559
    09:50 + 00:52 = 10:42
  • 5. Kost + Jawa 250/592
    11:00 + 00:37 = 11:37
  • 6. Balon + Jawa 250/559
    11:41 + 00:19 = 12:00
  • 7. Čuk + Kymco
    14:06 + 00:34 = 14:40
  • 8. Špek + Babetta 210
    17:59 + 00:34 = 18:33

4. ročník - 17. 1. 2009

  • 1. Téjéčko + Jawa 250/590
    10:24 - 00:49 = 09:35
  • 2. Kachna + ČZ 175/487
    09:55 + 00:16 = 10:11
  • 3. Špek + Jawa 250/559
    11:00 + 00:46 = 11:46
  • 4. Introš + Jawa 250/559
    11:13 + 00:34 = 11:47
  • 5. Wampl + Jawa 250/559
    12:08 + 00:16 = 12:24
  • 6. Balon + Jawa 250/559
    14:13 + 00:34 = 14:47

3. ročník - 26. 1. 2008

  • 1. Téjéčko + Jawa 250/590
    06:42 + 00:20 = 07:02
  • 2. Rejže + Jawa 250/559
    06:59 + 00:29 = 07:28
  • 3. Kachna + ČZ 175/487
    07:01 + 00:32 = 07:33
  • 4. Špek + Jawa 250/590
    07:03 + 00:35 = 07:38
  • 5. Lanďák + Jawa 250/355
    07:08 + 00:35 = 07:43
  • 6. Čelenka + Jawa 250/559
    06:57 + 00:47 = 07:44
  • Pepa + Yamaha 650
    DNF

2. ročník - 20. 1. 2007

  • 1. Wampl + Jawa 250/559
    07:22 - 01:40 = 05:42
  • 2. Čelenka + Jawa 250/559
    07:46 - 01:40 = 06:06
  • 3. Kachna + Jawa 250/592
    07:31 - 00:50 = 06:41
  • 4. Medvěd + Jawa 250/590
    08:09 - 01:00 = 07:09
  • 5. Téjéčko + Jawa 250/353
    09:50 - 02:05 = 07:45
  • 6. Špek + Stadion S11
    31:02 + 00:10 = 31:12

1. ročník - 22. 1. 2005

  • 1. Špek + Jawa 250/590
    09:14 + 0:00 = 09:14
  • 2. Čelenka + Jawa 250/559
    10:08 + 0:00 = 10:08
  • 3. Téjéčko + Jawa 250/353
    11:43 + 0:00 = 11:43
  • 4. Wampl + Jawa 250/559
    13:06 - 0:15 = 12:51